Güvenilir

Microsoft Word

milaupv
115.14MB
Mağazadan İndirilenler 25k - 50k
Sürüm 16.0.7301.1013 3 yıl önce

Microsoft Word açıklaması

Android telefonlar ve tabletler için gerçek Microsoft Word uygulaması.

Android için Microsoft Word, hareket halindeyken çalışabilmeniz için tasarlanmıştır. Word, Android telefonlar ve tabletler için tasarlanmış kullanımı kolay dokunmatik deneyimin yanı sıra Office’in tanıdık görünümüne ve kalitesine sahiptir. İster harika bir belge oluşturun, isterseniz de hareket halindeyken belgeyi okuyarak hızlı düzenlemeler yapın. Word size istediğiniz en iyi verimlilik deneyimini sunar. Belgenizin Office'te en iyi şekilde görüntüleneceğini, cihazlar arasında geçiş yaptığınızda biçimlendirmeyi veya verileri kaybetmeyeceğinizi bilerek güvenle çalışın. Bulutta depolanan belgelerinize dilediğiniz zaman kolayca erişebilirsiniz.

Ücretsiz Microsoft Word uygulaması sayesinde 10,1 inç veya daha küçük boyuttaki bir ekrana sahip olan cihazlarda belgeleri görüntüleme, oluşturma ve düzenleme gibi temel eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bir Office 365 aboneliği ile tam Word deneyimine sahip olabilirsiniz.

Uygulamayı yükleyerek şu adresteki hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz: http://aka.ms/eula.

GERÇEK MICROSOFT WORD

Microsoft Word ile Android telefonlarınızda ve tabletlerinizde en iyi verimlilik uygulamasına sahip olun. Office’in tanıdık görünümünü ve kalitesini Android için tasarlanmış dokunmatik dostu deneyimle birleştirir.

• Office, benzersiz bir dosya uyumluluğu ve yerleşim düzeni sunar. Belgeler Android telefonlarda ve tabletlerde tam olarak istediğiniz şekilde görüntülenir.

• Şeritteki tanıdık gezinme ve menü seçenekleri, kolay bir şekilde kullanmaya başlamanıza yardımcı olur

• Resimler, grafikler, dip notlar, formüller ve tablolar gibi tanıdık Word özelliklerine sahip bu dokunmatik uygulamalar telefonunuzda veya tabletinizde size en iyi verimlilik deneyimini sunar.

• PowerPoint uygulaması telefonunuzda tek elle kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Denetimler ekranın alt bölümünde yer alır. Klavye veya fare gerekmez

• Görev listeniz, araştırma makaleniz veya ailenize dair bilgiler için kullanışlı şablonlarını kullanarak zamandan tasarruf edin.

DİLEDİĞİNİZ YERDE VE DİLEDİĞİNİZ ZAMAN EN İYİ ŞEKİLDE ÇALIŞIN

Dokunmatik Word uygulamasıyla her yerden verimli bir şekilde çalışın. Buluttaki belgelerinize kolay bir şekilde erişerek hareket halinde belge oluşturun, okuyun ve düzenleyin.

• Word ile harika görünüme sahip belgeler oluşturun. Dokunmatik kullanımla metin kutusu, grafik ve resim eklemek kolaydır.

• Word ile zengin okuma deneyiminden yararlanın. Dinamik düzenleme, belgenizin görünümü Android Telefonunuza uyacak şekilde ayarlar. Böylece e-kitap stilindeki belgeleri basit çekme hareketleriyle okuyabilirsiniz.

• Tüm cihazlardan son kullandığınız dosyalara erişin, böylece hızlı bir şekilde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

• Belgelerinize tek tıklamayla erişin. OneDrive, OneDrive İş, SharePoint, Google Drive, Box ve Dropbox desteğiyle dosyalarınıza istediğiniz zaman erişin.

BİRLİKTE ÇALIŞIN

Çalışmalarınızı ve fikirlerinizi doğrudan Android telefonunuzdan ve tabletinizden başkalarıyla paylaşın.

• Buluta bağlı Word uygulamasıyla belgelerinizi kolay bir şekilde paylaşın

• Değişiklikleri izleyin, açıklama ekleyin ve belgeleri işaretleyin, böylece herkes düzenlemeleri daha iyi anlayabilir.

• Belgelerinizi e-postayla köprü veya ek olarak göndererek paylaşın.

Gereksinimler:

• İşletim sistemi sürümü: KitKat (4.4.X) veya üzeri (Android M henüz desteklenmemektedir

• 1 GB veya daha fazla RAM

Belge oluşturmak veya düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın. Tam Office deneyimine sahip olmak için uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. 10,1 inç boyutundan büyük bir ekrana sahip tabletler üzerinde elektronik tablolar oluşturmak veya düzenlemek için aynı zamanda Office 365 gerekir. Uygun planların listesi için bkz. office.com/information.

Bir aboneliğiniz yoksa birçok ülkede ve bölgede uygulamanın içinden Office 365 Ev veya Office 365 Bireysel aboneliklerini satın alabilirsiniz.

</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

Microsoft Word için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4.31
26
5
13
4
10
3
2
2
0
1
1

Microsoft Word üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Microsoft Word hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Microsoft Word ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 3
needs licence bayrak
Lisans gerekli 1
fake bayrak
Sahte uygulama 2
virus bayrak
Virüs 0
milaupv mağaza avatarı
milaupv Mağaza 457.68k 271.04M

APK hakkında Microsoft Word bilgi

APK Sürüm 16.0.7301.1013
Uyumluluk Android 4.4+ (KitKat)


İndirme: Microsoft Word APK
İndir